Werkzaamheden in De Ronde Venen
Vinkeveen, Bonkestekersweg
Van vrijdag 13 augustus tot en met vrijdag 27 augustus 2010 is op de Bonkestekersweg ter hoogte van het Veenlanden College slechts één rijbaan beschikbaar. De werkzaamheden vinden plaats in verband met het vernieuwen van een duiker. Ter plaatse wordt de doorstroming geregeld door verkeerslichten. Deze zijn 24 uur per dag in werking. Het fietspad wordt over een afstand van circa 50 meter omgelegd. Hiervoor zal de aanwezige haag moeten worden verwijderd. Verder is het tijdelijke fietspad smaller dan gebruikelijk. Het verkeer moet rekening houden met een langere reistijd en de nodige verkeershinder.
Mijdrecht, Croonstadtlaan
Op vrijdag 20 augustus van 18.00 uur tot en met 00.00 uur wordt de Croonstadtlaan afgesloten. De weg wordt afgesloten vanwege de verbouwing van de Albert Heijn aan De Passage 26 in Mijdrecht. De parkeerplaats achter de HEMA vanaf Bozenhoven blijft tot 21.00 uur bereikbaar.
Ook op maandag 23 augustus van 10.00 uur tot en met 12.00 uur wordt de Croonstadtlaan afgesloten. Deze wegafsluiting vindt plaats in verband met de vervanging van de condensor op het dak van De Passage in Mijdrecht.