De afgelopen weken hebben wij nu meegenomen tijdens de voorbereidingen op weg naar het midwinterconcert. Het concert zal plaatsvinden op zaterdag 31 januari om 20.00 uur in de Schutse (De Merodelaam 1, Uithoorn). Om 19.30 uur gaat de zaal open. De entree bedraagt € 7,50, voor donateurs kost het concert € 5,00.
Zoals u de afgelopen weken al heeft kunnen lezen is zal niet alleen het orkest van Muziekvereniging KnA een muzikale toon laten horen maar ook Ireen van Bijnen en Kinderkoor Xing. Het KnA-orkest zal samen met solist Ireen van Bijnen het prachtige ‘Je veux vivre dans ce reve’ aan u laten horen. Kinderkoor Xing zal twee liedjes zingen, gecomponeerd door Henk van t Hoff: ‘Mijn prins’ en ‘Hellup’, natuurlijk begeleid door het orkest van KnA.
Het KnA-orkest zal het thema ‘Verhalen’ verder uitdragen in winterse sferen in de muziekstukken ‘Gullivers Travels’ en ‘Loch Ness’. Welke stukken er verder gespeeld gaan worden houden wij graag voor u geheim. Wij willen u verrassen en u laten meeslepen met de prachtige stukken die wij voor u gaan spelen. Kom gezellig luisteren en laat u verrassen door de muziek.
Draagt u Muziekvereniging KnA een warm hart toe? Word dan donateur. U kunt onze vereniging steunen vanaf 15 euro per maand en u heeft zelf vele voordelen! Bij onze concerten hoeft u niet de volle prijs te betalen, maar krijgt u korting. Ook wordt u op de hoogte gehouden van de bezigheden binnen de vereniging.
Wij hopen u te zien op 31 januari bij ons jaarlijkse midwinterconcert. Wij gaan er een muzikale en gezellige avond van maken. Heel graag tot dan!
![](/images/news/detail/download(12).jpg)