Bader

37e Plassentoernooi 2012 veteranen 55+ Vinkeveen


Geplaatst op: 31 juli 2012

Ook dit jaar is dit Veteranen Toernooi, onder leiding van de nieuwe wedstrijdleider Rob Vitters, weer uitstekend verlopen. Met 180 inschrijvingen behoort het veteranen toernooi tot de grootste in de omgeving. Na de succesvolle proef vorig jaar werd er voor het eerst dit jaar een Gemengd Dubbel in de categorie 5 aan het toernooi toegevoegd. Het toernooi kende velen oude bekenden maar ook veel nieuwe gezichten, zoals o.a. de GD5 spelers. We hopen van harte dat ze volgend jaar weer inschrijven.

Ondanks een meer dan vol programma (met meer dan 160 partijen) had het toernooi een vlot wedstrijdverloop zonder al te lange wachttijden, mede geholpen door het prima (te warme) weer en het uitblijven van regen. Ondanks de warmte zijn er slechts drie wedstrijden door blessures of ziekte niet volledig uitgespeeld. In de wedstrijdreglementen was dit jaar al opgenomen dat i.p.v. een derde set een wedstrijd tie-break (tot 10 punten) gespeeld moest worden. Met meer dan 40 wedstrijden die op deze wijze beslist moesten worden was dit zeker achteraf gezien, ook door de warmte een goede beslissing.
Opnieuw werd een toernooikrant uitgegeven, waarin men dagelijks geïnformeerd werd over het wedstrijdprogramma en culinaire mogelijkheden. Samen met de toernooiwebsite, waarop ook de uitslagen waren te vinden, werd men op deze wijze vlot en volledig geïnformeerd.

GD5: 1e prijs Leonie Bazen/Leo Heldoorn 2e prijs Germaine Sonneveldt-Vintges/Rob Wesseling

In de GD5 kenden de partners elkaar nog niet. Zij zijn onafhankelijk van elkaar uitgenodigd om in te schrijven voor dit toernooi en door de wedstrijdcommissie aan elkaar gekoppeld. Na een kennismaking tijden een aangeboden lunch op zaterdag was op de baan al snel niet meer te zien, dat men nooit met elkaar had gespeeld. Na drie van de vier te spelen wedstrijden in de poule was er nog geen winnaar bekend. De beslissing viel uiteindelijk in een spannende laatste wedstrijd van de poule, die gelijk viel met de finales van de andere categorieën. Afgaande op de reacties van de deelnemende dames en heren en het aanwezige publiek zal de wedstrijdcommissie zeker trachten ook volgend jaar minstens één poule in deze klasse te continueren.

De week werd afgesloten met de prijsuitreiking en daarna de traditionele slotmaaltijd, waarop 75 gasten verschenen. Een optreden van de St Louis Five Dixielandband zorgde voor de goede sfeer aan het slot van deze week.

Het succes van de afgelopen week is mede te danken aan de inzet van een leger aan vrijwilligers (bar, lunch, organisatie, fotoreportages).
Als al deze vrijwilligers ook volgend jaar weer beschikbaar zijn, moet het lukken om dit Veteranen-toernooi opnieuw met succes te organiseren.
Veel deelnemers van dit jaar hebben toegezegd volgend jaar terug te komen, waardoor de wedstrijdcommissie denkt, dat er dan opnieuw veel inschrijvingen verwacht kunnen worden.
Een uitgebreide fotorapportage van het toernooi is te zien op de website: www.plassentoernooi55plus.nl.

UITSLAGEN FINALEPARTIJEN:

GD5 1 Leonie Bazen/Leo Heldoorn
2 Germaine Sonneveldt-Vintges/Rob Wesseling

 DD6 1 An de Bruin/Marijke de Graaff
2 Gerda Heus-Hanssens/Tilly van Rooijen

DD7 1 Machteld Hoppenbrouwers/Nelleke van Markesteijn
2 Petra Meinders/Janneke Stoeltie

DD8 1 Ria Heemskerk/Annette van Santen
2 Tilly Veerhuis/Gerry vd Wende

HD6 1 Richard Kiès/Henk v Roekel
2 Teun Verkaik/Albert Westerbeek

HD7 1 Louis Hassink/Edward Petersen
2 Pieter v Diemen/Ad in ‘t Veld

HD8 1 Cees Huisman/Ferry Verbraak
2 Harry Kuijper/Wim Schouten

GD6 1 Marijke de Graaff/Jan Verkleij
2 An de Bruin/Saïd el Foris

GD7 1 Joke Pelser/Co Snijder
2 Emmy Oudejans/Henk Tenhagen

GD8 1 Felicitas van Wijk/Rien van Wijk
2 InekeReyersen van Buuren/Tom van Leeuwen

 

 

 

Laatst bewerkt op: 16 november 2016 13:34

Bron: Ingezonden stukken

Dit bericht delen via:
Opties:

Inschrijven nieuwsbrief


Alle velden zijn verplicht

Je gegevens:

37e Plassentoernooi 2012 veteranen 55+ Vinkeveen

Ook dit jaar is dit Veteranen Toernooi, onder leiding van de nieuwe wedstrijdleider Rob Vitters, weer uitstekend verlopen. Met 180 inschrijvingen behoort het veteranen toernooi tot de grootste in de omgeving. Na de succesvolle proef vorig jaar werd er voor het eerst dit jaar een Gemengd Dubbel in de categorie … Lees meer »


Alle velden zijn verplicht

Enkele gegevens ontbreken of zijn onjuist.

Het formulier kan nog niet verwerkt worden, omdat het nog niet helemaal (correct) is ingevuld.

Je gegevens:
Gegevens van de ontvanger: