Culinaire Venen zoekt goed doel
Geplaatst op: 25 februari 2014
Op zaterdag 13 september aanstaande vindt de negende editie van de Culinaire Venen plaats. Net als vorig jaar is de organisatie op zoek naar een goed doel dat met het evenement kan worden gesteund.
Ieder jaar steunt de Culinaire Venen een goed doel. Afgelopen jaar was dat Zideris, dat in Mijdrecht drie zelfstandigwonen-units voor mensen met een beperking onderhoudt. Voor 2014 is de organisatie opnieuw op zoek naar een lokaal doel, dat bovendien de ANBI-status heeft. ANBI staat voor algemeen nut beogende instelling.
Instellingen die aan die beide voorwaarden voldoen en in aanmerking willen komen voor ondersteuning door de Culinaire Venen, kunnen tot uiterlijk 28 maart aanstaande een mail met argumenten sturen aan info@culinairevenen.nl.