02 - Senior  sportief actief 2e week
Help jij mee en laat Wilnis schaatsen

Help jij mee en laat Wilnis schaatsen


Geplaatst op: 31 januari 2017

Wilnis Klopt is op zoek naar mensen die mee willen denken over het realiseren van een landijsbaan in Wilnis. Wat zou het mooi zijn als er in ons dorp door velen, jong en oud, op betrouwbaar ijs geschaatst kan worden. Op een plek die voor iedereen toegankelijk is. Aangelegd en onderhouden door mensen die het schaatsplezier een warm hart toedragen.

Dit bericht delen via:
Opties:

Inschrijven nieuwsbrief


Alle velden zijn verplicht

Je gegevens:

Help jij mee en laat Wilnis schaatsen

Wilnis Klopt is op zoek naar mensen die mee willen denken over het realiseren van een landijsbaan in Wilnis. Wat zou het mooi zijn als er in ons dorp door velen, jong en oud, op betrouwbaar ijs geschaatst kan worden. Op een plek die voor iedereen toegankelijk is. Aangelegd en … Lees meer »


Alle velden zijn verplicht

Enkele gegevens ontbreken of zijn onjuist.

Het formulier kan nog niet verwerkt worden, omdat het nog niet helemaal (correct) is ingevuld.

Je gegevens:
Gegevens van de ontvanger: