001- Uithoorn
Radio Aalsmeer over bussen en bitcoins

Radio Aalsmeer over bussen en bitcoins


Geplaatst op: 2 januari 2018

De eerste week van 2018 is onderweg en Radio Aalsmeer is er bij! De hele week fijne non stop muziek en in de avond gepresenteerde programma’s door onze vrijwilligers.

Mark en Eric trappen 2018 af

Vrijdagavond tussen 19:00 en 21:00 uur is het tijd voor de eerste ‘Mark en Eric Show’ van 2018. Ze spreken met wethouder vervoer Robert-Jan van Duijn over de bussenhysterie in Kudelstaart. De Aalsmeerse bitcoinprofessoren van Life of Crypto komen tekst en uitleg geven over digitale valuta en ze nemen de goede voornemens door met personal trainer Vincent Moolhuijsen. Een bomvolle show voor Mark, Eric en sidekicks Kees en Jaimy.


Dit bericht delen via:
Opties:

Inschrijven nieuwsbrief


Alle velden zijn verplicht

Je gegevens:

Radio Aalsmeer over bussen en bitcoins

De eerste week van 2018 is onderweg en Radio Aalsmeer is er bij! De hele week fijne non stop muziek en in de avond gepresenteerde programma’s door onze vrijwilligers. Mark en Eric trappen 2018 af Vrijdagavond tussen 19:00 en 21:00 uur is het tijd voor de eerste ‘Mark en Eric … Lees meer »


Alle velden zijn verplicht

Enkele gegevens ontbreken of zijn onjuist.

Het formulier kan nog niet verwerkt worden, omdat het nog niet helemaal (correct) is ingevuld.

Je gegevens:
Gegevens van de ontvanger: