001 - Escaperoom aglemeen
Zero Waste Fietstour 28 maart

Zero Waste Fietstour 28 maart


Geplaatst op: 25 februari 2020

Minder afval - dat willen we toch allemaal? Deze fietstour komt langs 5 Zero Waste locaties in onze gemeente. Een Zero Waste locatie is in dit geval een winkel of bedrijf wat bijzonder actief maatregelen neemt om minder of geen afval de wereld in te krijgen. Bijvoorbeeld een groentewinkel die ervoor open staat dat je je eigen zak meeneemt voor appels, i.p.v. dat zij het in plastic (of papier) voor je doen.

Start: parkeerplaats van Vinkeveen Haven / Zeilschool
Tijd: we vertrekken stipt om 10:30u. dus kom op tijd ;)
Eind: lastig in te schatten, maar uiterlijk 13:30, nakletsen is natuurlijk altijd gezellig :)

Kids mee? Jaaaa superleuk! Ik ga zelf met de bakfiets, heb daarin nog plek voor 2 kindjes extra.

Tip: neem eigen bakjes/zakjes mee, dan kun je gelijk je weekendboodschappen doen.

Deelname aan de fietstour is gratis, breng wel je eigen fiets mee. En je portemonnaie als je je weekendboodschappen onderweg wilt doen.


Dit bericht delen via:
Opties:

Inschrijven nieuwsbrief


Alle velden zijn verplicht

Je gegevens:

Zero Waste Fietstour 28 maart

Minder afval - dat willen we toch allemaal? Deze fietstour komt langs 5 Zero Waste locaties in onze gemeente. Een Zero Waste locatie is in dit geval een winkel of bedrijf wat bijzonder actief maatregelen neemt om minder of geen afval de wereld in te krijgen. Bijvoorbeeld een groentewinkel die … Lees meer »


Alle velden zijn verplicht

Enkele gegevens ontbreken of zijn onjuist.

Het formulier kan nog niet verwerkt worden, omdat het nog niet helemaal (correct) is ingevuld.

Je gegevens:
Gegevens van de ontvanger: