001 - De Baat
De gemeente Aalsmeer werkt aan een Verkeerscirculatieplan

De gemeente Aalsmeer werkt aan een Verkeerscirculatieplan


Geplaatst op: 16 mei 2024

De gemeente Aalsmeer werkt aan een Verkeerscirculatieplan (VCP) voor Aalsmeer en Kudelstaart. Aalsmeer groeit en het verkeer wordt drukker. Het VCP is bedoeld om de verkeersveiligheid, leefbaarheid en bereikbaarheid van onze gemeente te optimaliseren. Uw ideeën en ervaringen kunt u tot en met maandag 27 mei doorgeven op participatie.aalsmeer.nl. U kunt dit het beste doen via een smartphone, vaste computer of laptop.


Dit bericht delen via:
Opties:

Inschrijven nieuwsbrief


Alle velden zijn verplicht

Je gegevens:

De gemeente Aalsmeer werkt aan een Verkeerscirculatieplan

De gemeente Aalsmeer werkt aan een Verkeerscirculatieplan (VCP) voor Aalsmeer en Kudelstaart. Aalsmeer groeit en het verkeer wordt drukker. Het VCP is bedoeld om de verkeersveiligheid, leefbaarheid en bereikbaarheid van onze gemeente te optimaliseren. Uw ideeën en ervaringen kunt u tot en met maandag 27 mei doorgeven op participatie.aalsmeer.nl. U … Lees meer »


Alle velden zijn verplicht

Enkele gegevens ontbreken of zijn onjuist.

Het formulier kan nog niet verwerkt worden, omdat het nog niet helemaal (correct) is ingevuld.

Je gegevens:
Gegevens van de ontvanger: