Enjoy's Dance gaat naar het NK!

Enjoy's Dance gaat naar het NK!


Geplaatst op: 21 mei 2024

Het is zover! Enjoy's Dance doet mee aan het Nederlands Kampioenschap van We Know You Can Dance met maar liefst drie getalenteerde Demo groepen. Het NK vindt plaats op 2 juni in Theater Castellum in Alphen aan den Rijn.

Onze groepen hebben het hele jaar keihard getraind en zijn nu klaar om hun beste dansmoves te laten zien. We zijn enorm trots op onze dansers en kijken met veel enthousiasme uit naar het NK. Het belooft een spannende dag te worden waarin onze groepen zullen stralen op het podium!
Dit bericht delen via:
Opties:

Inschrijven nieuwsbrief


Alle velden zijn verplicht

Je gegevens:

Enjoy's Dance gaat naar het NK!

Het is zover! Enjoy's Dance doet mee aan het Nederlands Kampioenschap van We Know You Can Dance met maar liefst drie getalenteerde Demo groepen. Het NK vindt plaats op 2 juni in Theater Castellum in Alphen aan den Rijn. Onze groepen hebben het hele jaar keihard getraind en zijn nu … Lees meer »


Alle velden zijn verplicht

Enkele gegevens ontbreken of zijn onjuist.

Het formulier kan nog niet verwerkt worden, omdat het nog niet helemaal (correct) is ingevuld.

Je gegevens:
Gegevens van de ontvanger: