Inloopbijeenkomst over nieuwbouw zwembad Aalsmeer

Inloopbijeenkomst over nieuwbouw zwembad Aalsmeer


Geplaatst op: 26 februari 2025

Op woensdag 5 maart is er een inloopbijeenkomst over de nieuwbouw van het zwembad. Alle inwoners en geïnteresseerden zijn welkom tussen 17.00 en 20.00 uur in Sportcentrum De Waterlelie. Zij kunnen zich daar laten informeren over de plannen en het proces voor de nieuwbouw. Dit is ook een goed moment om ideeën over het nieuwe zwembad mee te geven.

Eind 2024 is besloten dat er een nieuw zwembad wordt gebouwd op het buitenterrein achter het huidige zwembad. Zwembad De Waterlelie is 50 jaar oud en verouderd. Uit onderzoek bleek dat renovatie geen optie meer was. Daarom is gekozen voor een nieuw te bouwen zwembad, met verschillende baden. Op dit moment wordt er gewerkt aan een Programma van Eisen (PvE), hierin komen de eisen en wensen voor het nieuwe zwembad te staan. Deze worden opgehaald in verschillende bijeenkomsten met medewerkers, verenigingen, (maatschappelijke) organisaties, gebruikers van het zwembad en inwoners. Het PvE wordt meegegeven in proces van ontwerp en de bouw.

Vrije inloop

Tijdens de inloopbijeenkomst zijn vertegenwoordigers van de gemeente, Exploitatie Sportaccommodaties Aalsmeer (ESA) en adviesbureau Straman aanwezig. Zij verstrekken informatie, beantwoorden vragen en noteren alle inbreng van inwoners. Onderwerpen die op deze avond aan de orde komen, zijn bijvoorbeeld de uitgangspunten voor het nieuwe zwembad, het stappenplan tot en met de oplevering en in gebruikname, goede toegankelijkheid van het gebouw en wensen voor recreatieve voorzieningen. Het is een vrije inloop tussen 17.00 en 20.00 uur, aanmelden is niet nodig. 

Binnenkort is het ook mogelijk om ideeën aan te leveren via het online platform: https://participatie.aalsmeer.nl. Actuele informatie over de nieuwbouw staat op www.aalsmeer.nl/nieuwzwembad


Bron: Ingezonden stukken

Dit bericht delen via:
Opties:

Inschrijven nieuwsbrief


Alle velden zijn verplicht

Je gegevens:

Inloopbijeenkomst over nieuwbouw zwembad Aalsmeer

Op woensdag 5 maart is er een inloopbijeenkomst over de nieuwbouw van het zwembad. Alle inwoners en geïnteresseerden zijn welkom tussen 17.00 en 20.00 uur in Sportcentrum De Waterlelie. Zij kunnen zich daar laten informeren over de plannen en het proces voor de nieuwbouw. Dit is ook een goed moment … Lees meer »


Alle velden zijn verplicht

Enkele gegevens ontbreken of zijn onjuist.

Het formulier kan nog niet verwerkt worden, omdat het nog niet helemaal (correct) is ingevuld.

Je gegevens:
Gegevens van de ontvanger: