001 -Family
Geluidsoverlast horeca: Uithoorn verlengt inzet beveiligers

Geluidsoverlast horeca: Uithoorn verlengt inzet beveiligers


Geplaatst op: 8 april 2025

Gemeente Uithoorn gaat in ieder geval de komende 3 maanden door met de inzet van extra beveiligers in Uithoorn Centrum. De inzet is nodig om overlast van cafébezoekers in de Julianalaan tegen te gaan.

Sinds oktober 2024 huurt de gemeente beveiligers in om de overlast te beperken. Het contract loopt nu af, maar vanwege de aanhoudende overlast wordt de inhuur van deze beveiligers nogmaals verlengd met de periode van 3 maanden.

Extra controles

De bewoners in de omgeving van de Julianalaan klagen sinds het einde van 2023 over de overlast van horecabezoekers. De gemeente heeft nauw contact met bewoners en horecaondernemers. Gezamenlijk kijken ze naar oplossingen om de overlast te verminderen. Zo voeren politie en handhaving extra controles uit en is er een camera geplaatst in de Julianalaan. En ook worden dus beveiligers ingehuurd. De gemeente overlegt met de ondernemers hoe de beveiliging in de toekomst gezamenlijk kan worden bekostigd.


Bron: Ingezonden stukken

Dit bericht delen via:
Opties:

Inschrijven nieuwsbrief


Alle velden zijn verplicht

Je gegevens:

Geluidsoverlast horeca: Uithoorn verlengt inzet beveiligers

Gemeente Uithoorn gaat in ieder geval de komende 3 maanden door met de inzet van extra beveiligers in Uithoorn Centrum. De inzet is nodig om overlast van cafébezoekers in de Julianalaan tegen te gaan. Sinds oktober 2024 huurt de gemeente beveiligers in om de overlast te beperken. Het contract loopt … Lees meer »


Alle velden zijn verplicht

Enkele gegevens ontbreken of zijn onjuist.

Het formulier kan nog niet verwerkt worden, omdat het nog niet helemaal (correct) is ingevuld.

Je gegevens:
Gegevens van de ontvanger: