001 -Family
Afvalinzameling vertraagd door protesten: check je afvalkalender

Afvalinzameling vertraagd door protesten: check je afvalkalender


Geplaatst op: 2 juni 2025

Inwoners van Mijdrecht en Wilnis moeten een week langer wachten op de inzameling van hun GFTE-afval. De geplande zomerinzameling die op woensdag 4 juni zou starten, is uitgesteld naar woensdag 11 juni. Dit uitstel is het gevolg van protestacties bij verschillende overslaglocaties in Nederland, die invloed hebben op de afvalverwerking in de regio.

De gemeente laat weten dat het uitstel alleen geldt voor de GFTE-inzameling volgens de afvalkalenders van Wilnis, Wilnis B en Mijdrecht. In andere wijken en dorpskernen gaat de inzameling op 4 juni wél gewoon door.

Om verwarring te voorkomen wordt inwoners aangeraden om hun persoonlijke afvalkalender te controleren via de Afvalwijzer-app of via www.mijnafvalwijzer.nl.


Bron: Ingezonden stukken

Dit bericht delen via:
Opties:

Inschrijven nieuwsbrief


Alle velden zijn verplicht

Je gegevens:

Afvalinzameling vertraagd door protesten: check je afvalkalender

Inwoners van Mijdrecht en Wilnis moeten een week langer wachten op de inzameling van hun GFTE-afval. De geplande zomerinzameling die op woensdag 4 juni zou starten, is uitgesteld naar woensdag 11 juni. Dit uitstel is het gevolg van protestacties bij verschillende overslaglocaties in Nederland, die invloed hebben op de afvalverwerking … Lees meer »


Alle velden zijn verplicht

Enkele gegevens ontbreken of zijn onjuist.

Het formulier kan nog niet verwerkt worden, omdat het nog niet helemaal (correct) is ingevuld.

Je gegevens:
Gegevens van de ontvanger: