001 -Family
Zonnige dag, dure fout: tientallen parkeerboetes in Vinkeveen

Zonnige dag, dure fout: tientallen parkeerboetes in Vinkeveen


Geplaatst op: 10 augustus 2025

Vandaag hebben handhavers (BOA’s) van de gemeente De Ronde Venen tientallen bekeuringen uitgedeeld in de blauwe zone rond de Vinkeveense Plassen. Vanwege het mooie weer was het extra druk, vooral in de omgeving van recreatiebedrijven.

Handhavers hebben bekeuringen uitgedeeld voor o.a. fout parkeren, parkeren buiten de parkeervakken, parkeren op plaatsen die bedoeld zijn voor elektrische voertuigen, parkeren op parkeerplaatsen die bedoeld zijn voor hulpdiensten en parkeren in de blauwe zone, zonder parkeerschijf. In de zone, die loopt van 1 april tot 1 oktober, mogen automobilisten op aangewezen plekken maximaal twee uur gratis parkeren met een parkeerschijf. Op sommige locaties geldt een maximale parkeerduur van 30 minuten. Bewoners kunnen bij de gemeente een ontheffing aanvragen.

Automobilisten die geen (of een verkeerd ingestelde) parkeerschijf gebruiken, riskeren een boete van €120. De gemeente controleert actief om parkeerdruk en overlast in het recreatiegebied te beperken.








Bron: Petershotnews.nl

Dit bericht delen via:
Opties:

Inschrijven nieuwsbrief


Alle velden zijn verplicht

Je gegevens:

Zonnige dag, dure fout: tientallen parkeerboetes in Vinkeveen

Vandaag hebben handhavers (BOA’s) van de gemeente De Ronde Venen tientallen bekeuringen uitgedeeld in de blauwe zone rond de Vinkeveense Plassen. Vanwege het mooie weer was het extra druk, vooral in de omgeving van recreatiebedrijven. Handhavers hebben bekeuringen uitgedeeld voor o.a. fout parkeren, parkeren buiten de parkeervakken, parkeren op plaatsen die … Lees meer »


Alle velden zijn verplicht

Enkele gegevens ontbreken of zijn onjuist.

Het formulier kan nog niet verwerkt worden, omdat het nog niet helemaal (correct) is ingevuld.

Je gegevens:
Gegevens van de ontvanger: