001- Hema
E.H.B.O Lucas Vinkeveen reikt prijs van de prijsvraag uit

E.H.B.O Lucas Vinkeveen reikt prijs van de prijsvraag uit


Geplaatst op: 14 oktober 2025

Op zaterdag 27 september heeft E.H.B.O.-vereniging Lucas Vinkeveen zich gepresenteerd in winkelcentrum Zuiderwaard in Vinkeveen. Het doel van de actie was om de vereniging zichtbaar te maken voor het publiek. Tijdens de aanwezigheid van de vereniging werd het winkelend publiek gevraagd om mee te doen aan een prijsvraag waarbij 2 reanimatiecursussen gewonnen konden worden. Deze cursussen worden gesponsord door Klinkhamer watersport. De vraag was: “Hoe vaak heeft de brandweer van Vinkeveen in 2024 moeten uitrukken voor een reanimatie volgens hun eigen site?” Volgens deze site is het antwoord 10 keer. Vier deelnemers zaten er met hun antwoord slechts 1 punt vanaf. Het bestuur van E.H.B.O.-vereniging Lucas heeft uit deze deelnemers 2 prijswinnaars geloot. Deze mensen hebben hun prijs inmiddels uitgereikt gekregen uit handen van de voorzitter.

Uiteraard is het mogelijk om bij E.H.B.O.-vereniging Lucas een opleiding te volgen om het E.H.B.O. diploma te halen. Het is bij ons tevens mogelijk om een reanimatiecursus te volgen. U leert dan reanimeren en omgaan met de AED.

Voor meer informatie en aanmelden voor de opleiding en de reanimatiecursus kunt u terecht op onze website: www.ehbolucasvinkeveen.nl U kunt ons ook mailen: ehbolucasvinkeveen@gmail.com of neem een kijkje op onze facebookpagina.



Laatst bewerkt op: 13 oktober 2025 09:09

Bron: Ingezonden stukken

Dit bericht delen via:
Opties:

Inschrijven nieuwsbrief


Alle velden zijn verplicht

Je gegevens:

E.H.B.O Lucas Vinkeveen reikt prijs van de prijsvraag uit

Op zaterdag 27 september heeft E.H.B.O.-vereniging Lucas Vinkeveen zich gepresenteerd in winkelcentrum Zuiderwaard in Vinkeveen. Het doel van de actie was om de vereniging zichtbaar te maken voor het publiek. Tijdens de aanwezigheid van de vereniging werd het winkelend publiek gevraagd om mee te doen aan een prijsvraag waarbij 2 … Lees meer »


Alle velden zijn verplicht

Enkele gegevens ontbreken of zijn onjuist.

Het formulier kan nog niet verwerkt worden, omdat het nog niet helemaal (correct) is ingevuld.

Je gegevens:
Gegevens van de ontvanger: