001 -Family
Hoe maak je een goede back-up van je bestanden?

Hoe maak je een goede back-up van je bestanden?


Geplaatst op: 22 november 2025

Veel van onze administratie en onze herinneringen staat op de computer maar kunnen we daar nog bij na bijv. een storing, virus of calamiteit? Wat kunnen we doen om de gevolgen zoveel mogelijk te beperken?

In deze workshop van SeniorWeb Mijdrecht krijgt u eerst uitleg over wat een (goede) back-up is en welke mogelijkheden Windows 10 en Windows 11 bieden. In de tweede helft krijgt u de kans om onder begeleiding uw eerste back-up te maken met uw eigen computer. Wilt u de tweede helft ook aanwezig zijn neem dan uw computer en een bijna lege USB-stick of USB-schijf van minimaal 100 GByte mee.

SeniorWeb Mijdrecht geeft deze gratis workshop op maandag 15 december van 10 - 12 uur in de Bibliotheek Mijdrecht, Dr. J. van der Haarlaan 8. Vooraf aanmelden is nodig. Er is plaats voor 8 deelnemers.

U kunt zich aanmelden m.b.v. de QR-code of deze link: https://tinyurl.com/sw-backup

SeniorWeb Mijdrecht is onderdeel van de Bibliotheek Utrechtse Venen. 


Dit bericht delen via:
Opties:

Inschrijven nieuwsbrief


Alle velden zijn verplicht

Je gegevens:

Hoe maak je een goede back-up van je bestanden?

Veel van onze administratie en onze herinneringen staat op de computer maar kunnen we daar nog bij na bijv. een storing, virus of calamiteit? Wat kunnen we doen om de gevolgen zoveel mogelijk te beperken? In deze workshop van SeniorWeb Mijdrecht krijgt u eerst uitleg over wat een (goede) back-up … Lees meer »


Alle velden zijn verplicht

Enkele gegevens ontbreken of zijn onjuist.

Het formulier kan nog niet verwerkt worden, omdat het nog niet helemaal (correct) is ingevuld.

Je gegevens:
Gegevens van de ontvanger: