001 -Family
Werkzaamheden aan Heulbrug en Herenweg uitgesteld door sneeuwval

Werkzaamheden aan Heulbrug en Herenweg uitgesteld door sneeuwval


Geplaatst op: 5 januari 2026

Door de hevige sneeuwval kunnen de aannemers niet starten met de geplande werkzaamheden aan de Heulbrug en de Herenweg. Het streven is om de werkzaamheden maandag 12 januari alsnog te beginnen.

Dit betekent dat de Herenweg en Demmerik voorlopig gewoon bereikbaar blijven. Mocht deze situatie veranderen, dan informeren wij u hier opnieuw over.

Wilt u op de hoogte blijven van het project Herenweg-Zuid/Zuid? Houd dan de BouwApp goed in de gaten voor actuele updates.


Dit bericht delen via:
Opties:

Inschrijven nieuwsbrief


Alle velden zijn verplicht

Je gegevens:

Werkzaamheden aan Heulbrug en Herenweg uitgesteld door sneeuwval

Door de hevige sneeuwval kunnen de aannemers niet starten met de geplande werkzaamheden aan de Heulbrug en de Herenweg. Het streven is om de werkzaamheden maandag 12 januari alsnog te beginnen. Dit betekent dat de Herenweg en Demmerik voorlopig gewoon bereikbaar blijven. Mocht deze situatie veranderen, dan informeren wij u … Lees meer »


Alle velden zijn verplicht

Enkele gegevens ontbreken of zijn onjuist.

Het formulier kan nog niet verwerkt worden, omdat het nog niet helemaal (correct) is ingevuld.

Je gegevens:
Gegevens van de ontvanger: