001 -Family TOP
Clinic Open Water Zwemmen

Clinic Open Water Zwemmen


Geplaatst op: 22 mei 2026

Op 31 mei is Swim4Brains weer te gast bij Watersportvereniging Vinkeveen-Abcoude. De vereniging is officieel partner van de stichting.

In verschillende tempo-groepen wordt er getraind in de Vinkeveense Plassen en kunnen de deelnemers onder begeleiding van de zwemanalyse trainers ervaren hoe het is om in open water te zwemmen. Na deze duik wil je nooit meer anders!

Swim4Brains is een jaarlijks fondsenwervingsevent dat zich inzet om bewustzijn te creëren en fondsen te werven voor mensen met niet-aangeboren hersenaandoeningen zoals Hersenbloedingen, Dementie, Parkinson en hersenletsel door ongevallen (NAH) door een sportieve uitdaging aan te gaan. Met elke zwemslag dragen zij bij aan onderzoek, herstel en ondersteuning om weer mee te doen in de maatschappij voor iedereen die een niet-aangeboren hersenaandoening heeft. Allemaal ten bate van en in samenwerking met de Hersenstichting.

Alle informatie vind je op swim4brains.nl



Dit bericht delen via:
Opties:

Inschrijven nieuwsbrief


Alle velden zijn verplicht

Je gegevens:

Clinic Open Water Zwemmen

Op 31 mei is Swim4Brains weer te gast bij Watersportvereniging Vinkeveen-Abcoude. De vereniging is officieel partner van de stichting. In verschillende tempo-groepen wordt er getraind in de Vinkeveense Plassen en kunnen de deelnemers onder begeleiding van de zwemanalyse trainers ervaren hoe het is om in open water te zwemmen. Na … Lees meer »


Alle velden zijn verplicht

Enkele gegevens ontbreken of zijn onjuist.

Het formulier kan nog niet verwerkt worden, omdat het nog niet helemaal (correct) is ingevuld.

Je gegevens:
Gegevens van de ontvanger: