De feestweek in Aalsmeer is in volle gang en zaterdag staat één van de bekendste Aalsmeerse tradities weer op het programma: de Pramenrace. Langs het water, in het dorp en bij de lokale ondernemers wordt volop toegewerkt naar een gezellige dag. Ook bij Bakkerij Vooges wordt er dit weekend iets extra’s van gemaakt.
Weekendaanbiedingen
Vrijdag en zaterdag liggen er verschillende feestweekaanbiedingen in de winkels. Zo is de bosvruchtentaart tijdelijk €12,95 in plaats van €14,95 en kosten de bekende anijsmoppen €4,95 in plaats van €6,45. En bij een Aalsmeers feest hoort natuurlijk ook een lokaal product: de Pramenknar is dit weekend verkrijgbaar voor €5,95.
Borrelpakket voor langs de kant
Voor veel Aalsmeerders begint de Pramenrace niet pas wanneer de eerste praam voorbijvaart. Familie en vrienden verzamelen zich, stoelen en tafels worden klaargezet en langs de route verschijnen goedgevulde borreltafels.
Daar speelt Vooges dit jaar op in met een speciaal Pramenrace-borrelpakket. Voor €39,95, normaal €45,-, krijg je een doos gevuld met hartige én zoete lekkernijen. In het pakket zitten onder andere een ham-kaascroissant, kaasbagel, saucijzenbroodje en uienstok, aangevuld met brownies en gevulde koeken.
Het pakket is bedoeld om zo mee te nemen naar de boot, tuin of een mooi plekje langs de route. Geen gedoe met zelf boodschappen verzamelen: doos open en de borrel kan beginnen.
De borrelpakketten zijn uitsluitend zaterdag af te halen bij Bakkerij Vooges aan de Visserstraat in Aalsmeer en kunnen vooraf worden besteld via de webshop.
Zo draagt ook de lokale bakker een klein steentje bij aan een weekend waar Aalsmeer ieder jaar weer naar uitkijkt: samenkomen, feestvieren en natuurlijk kijken naar de Pramenrace.

