001 -Family TOP
Verhalen en gedichten in Buurtkamer Abcoude

Verhalen en gedichten in Buurtkamer Abcoude


Geplaatst op: 13 oktober 2026

Op dinsdag 20 oktober is er weer een gezellige verhalenvertelavond in Buurtkamer Abcoude van Samens, Dorpszicht 22. Van 20.00 tot 21.30 uur kunnen bezoekers luisteren naar bijzondere, spannende en grappige verhalen.

De vaste vertellers Edwin en Joke hebben weer nieuwe verhalen voorbereid. Edwin neemt de luisteraars graag mee in zijn belevenissen tijdens zijn werk in het buitenland of vertelt over de geschiedenis van vroeger. Zijn verhalen zorgen vaak voor herkenning, vragen en leuke gesprekken achteraf.

Joke laat juist graag haar fantasie de vrije loop. Dit keer neemt ze de luisteraars mee naar Italië, waar echte tovenaars een rol spelen. Ook heeft ze een grappig gedicht voorbereid over een verdwenen tasje.

Zelf een verhaal vertellen?

Wie zelf een mooi, grappig of bijzonder verhaal of gedicht heeft, is van harte welkom om dit te delen. Een bijdrage mag maximaal tien minuten duren. Alleen komen luisteren mag natuurlijk ook!

De deuren gaan om 19.45 uur open en de koffie en thee staan klaar. Om 20.00 uur beginnen de verhalen. De avond duurt tot 21.30 uur en de toegang is gratis.


Dit bericht delen via:
Opties:

Inschrijven nieuwsbrief


Alle velden zijn verplicht

Je gegevens:

Verhalen en gedichten in Buurtkamer Abcoude

Op dinsdag 20 oktober is er weer een gezellige verhalenvertelavond in Buurtkamer Abcoude van Samens, Dorpszicht 22. Van 20.00 tot 21.30 uur kunnen bezoekers luisteren naar bijzondere, spannende en grappige verhalen. De vaste vertellers Edwin en Joke hebben weer nieuwe verhalen voorbereid. Edwin neemt de luisteraars graag mee in zijn … Lees meer »


Alle velden zijn verplicht

Enkele gegevens ontbreken of zijn onjuist.

Het formulier kan nog niet verwerkt worden, omdat het nog niet helemaal (correct) is ingevuld.

Je gegevens:
Gegevens van de ontvanger: