001 -Family TOP
Vrouw ernstig gewond na aanrijding met autospiegel Vinkeveen

Vrouw ernstig gewond na aanrijding met autospiegel Vinkeveen


Geplaatst op: 5 november 2026

Op de Uitweg in Vinkeveen is dinsdagmiddag een vrouw ernstig gewond geraakt bij een verkeersongeval. De vrouw fietste over de weg toen zij werd geraakt door de buitenspiegel van een auto.

Zowel de automobilist als de fietsster reden in dezelfde richting. Door de aanrijding kwam de vrouw op de fiets ten val en raakte zij ernstig gewond. Het slachtoffer is met spoed per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.

De Uitweg is vanwege het ongeval en het politieonderzoek afgesloten voor verkeer. 


Laatst bewerkt op: 5 november 2026 17:28

Dit bericht delen via:
Opties:

Inschrijven nieuwsbrief


Alle velden zijn verplicht

Je gegevens:

Vrouw ernstig gewond na aanrijding met autospiegel Vinkeveen

Op de Uitweg in Vinkeveen is dinsdagmiddag een vrouw ernstig gewond geraakt bij een verkeersongeval. De vrouw fietste over de weg toen zij werd geraakt door de buitenspiegel van een auto. Zowel de automobilist als de fietsster reden in dezelfde richting. Door de aanrijding kwam de vrouw op de fiets … Lees meer »


Alle velden zijn verplicht

Enkele gegevens ontbreken of zijn onjuist.

Het formulier kan nog niet verwerkt worden, omdat het nog niet helemaal (correct) is ingevuld.

Je gegevens:
Gegevens van de ontvanger: